Author Message

<  INTERNATIONAL  ~  Polska!?

PostPosted: Fri Dec 21, 2007 8:38 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1728Joined: Mon Jan 22, 2007 6:12 pm
kurwa, albo jestem slepy albo po tych zmianach na forum wcielo nasz temat :shock: ani na 1 ani na drugiej stronie nie ma.

celowy sabotaż?


500 post



_________________
Offline Profile
PostPosted: Fri Dec 21, 2007 8:43 pm
PrivatePrivatePosts: 103Location: PolandJoined: Tue Sep 05, 2006 5:55 pm
pierdolony uklad!


Offline Profile
PostPosted: Fri Dec 21, 2007 10:26 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 130Location: PolandJoined: Mon Apr 16, 2007 8:52 pm
kurwa!


Offline Profile
PostPosted: Sun Dec 23, 2007 9:13 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 252Location: PolandJoined: Tue Feb 06, 2007 10:46 am
ja pierdole!



_________________
TH3 PROD1GY
Offline Profile
PostPosted: Sun Dec 23, 2007 9:43 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1728Joined: Mon Jan 22, 2007 6:12 pm
really wrote:
!

Crixus wrote:
!

Tanner_47 wrote:
!


:!: :!: :!:



_________________
Offline Profile
PostPosted: Mon Dec 24, 2007 2:38 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1882Location: PolandJoined: Sat Sep 02, 2006 11:08 am
cytujac klasyka: idziemy w dobrym kierunku ;)



_________________
http://www.theprodigyontour.com || Free Your Mind
Offline Profile WWW
PostPosted: Mon Dec 24, 2007 8:44 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1728Joined: Mon Jan 22, 2007 6:12 pm
zbyniu wrote:
cytujac klasyka: idziemy w dobrym kierunku ;)


ej, zbyniu, co tak sie odwrociles od naszego forum? wpadlbys chociaz zyczenia zlozyc :wink: <tesknimy>



_________________
Offline Profile
PostPosted: Wed Dec 26, 2007 3:13 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1882Location: PolandJoined: Sat Sep 02, 2006 11:08 am
heh, tak jakos wyszlo. poza tym nie odrocilem sie tylko troche czasu (i checi) brakuje. ale masz racje, zyczenia wypadaloby zlozyc. a wiec zycze sobie miec wiecej czasu zeby moc wchodzic na nasze forum. oo, i juz mam moje postanowienie noworoczne :D



_________________
http://www.theprodigyontour.com || Free Your Mind
Offline Profile WWW
PostPosted: Wed Jan 02, 2008 11:05 pm
MajorMajorPosts: 735Joined: Tue Sep 12, 2006 8:04 am
o lol alez nam sie klasa na naszej-klasie.pl rozkreca :D


Offline Profile
PostPosted: Thu Jan 03, 2008 2:34 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1728Joined: Mon Jan 22, 2007 6:12 pm
jakby wszyscy z polskiego forum co maja tam konta dolaczyli to jeszcze wiecej by bylo.



_________________
Offline Profile
PostPosted: Thu Mar 13, 2008 6:56 pm
User avatarGruntGruntPosts: 37Location: PLJoined: Fri Oct 06, 2006 3:28 pm
a tam pierdolisz :D


Offline Profile
PostPosted: Sat May 17, 2008 11:32 pm
User avatarGruntGruntPosts: 43Location: nowhereJoined: Sat Dec 29, 2007 6:02 pm
podbijam :)


Offline Profile
PostPosted: Sun May 18, 2008 4:34 am
User avatarGeneralGeneralPosts: 1728Joined: Mon Jan 22, 2007 6:12 pm
yo vanilla



_________________
Offline Profile
PostPosted: Wed May 21, 2008 9:55 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1882Location: PolandJoined: Sat Sep 02, 2006 11:08 am
o rety, chyba zatesknilem za stara ekipa ;)



_________________
http://www.theprodigyontour.com || Free Your Mind
Offline Profile WWW
PostPosted: Thu May 22, 2008 11:52 am
PrivatePrivatePosts: 103Location: PolandJoined: Tue Sep 05, 2006 5:55 pm
dupa


Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC
Page 1 of 5
62 posts
Go to page 1, 2, 3, 4, 5  Next
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum