Author Message

<  INTERNATIONAL  ~  ROMÂNIA - câti români sunt pe BRAINKILLER?

PostPosted: Mon Jan 26, 2009 4:03 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1956Location: sitting on cloudsJoined: Sun Sep 03, 2006 6:37 am
a gasit cineva vreo copie a albumului? eu cred ca intr-o saptamana maxim o sa fie pe net.



_________________
You can only live once, but if you do it right, once is enough
Offline Profile
PostPosted: Mon Jan 26, 2009 4:29 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1304Location: RomâniaJoined: Fri Jun 13, 2008 5:58 am
*PinHead* wrote:
aham,a fost ca si cum mi-am pierdut virginitatea.genial intr-un cuvant.
50 de min de asteptare si pe urma nemernicu de liam care isi flexa muschii in permanenta,wake the fuck up in plina glorie.ah abia astept revenirea in romania.

by the way mare rahat ce se intampla prin tarisoara noastra zilele astea.s-a aprobat legea cu interceptarea comunicatiilor de orice fel terestre,mobile,internet.absolut tot.am mai vorbit cu cineva astazi si mi-a spus ca daca ne indignam si o aratam,facem petitie or sa vada si conducatorii nostrii si or sa ia seama de doleantele noastre.eu unu ma indoiesc de asta.sunt in continuare revoltat,dar in acelasi timp stiu si ca orice impotrivire e sortita esecului.
interceptarile se facea si pana acum,ca de vorba lu badea,altceva ce sa faca si cele 7 servicii secrete ale noastre.
surprinzator insa este usurinta cu care marea majoritate a romanilor il aproba pe basescu in tot ce face si tot ce rage.ultimele sondaje arata ca o mare majoritate dintre noi ar prefera sa adopte masurile lui base si anume:presedintele sa aiba puteri depline in stat,sa ne transformam intr-o republica prezidentiala,sa dizove parlamentu in forma care este adica adio 2 camere,bun venit parlament uni-cameral.si noul parlament bineinteles sa poata fi dizolvat la randul lui de presedinte foarte usor.
toate astea bineinteles dupa ce primul chior al tarii deja controleaza ministerul de interne,de externe,toate serviciile externe,parchetul.aleluia ca le are deja pe toate.
si dupa cum au spus-o altii mai destepti ca mine:nu ne-am invata dupa 50 de ani de comunism,acum dupa 20 de ani de ,,democratie''.tot la stapan vrem sa fim,tot controlati ca niste slugi.
si din pacate chiar daca s-ar gasi o mana de oameni sa se impotriveasca e mult prea putin,cand 3 sferturi din tara e ori prea proasta sa ma exprim moderat ori ignoranta si nu ii pasa de ceea ce se intampla.iar asa nu se face schimbarea.poate de aceea a inceput si pe mine sa ma lase rece astfel de lucruri.sa nu ma mai mire magariile iubitilor conducatori si nici ignoranta si pasivitatea celor din jurul meu.
RESISTANCE IS FUTILE.
scuzati-mi aberatiile va rog


semnati petitia fratilor nu va mai plangeti

http://www.petitieonline.ro/petitie-p37662052.html

daca va ganditi ca nu sunt sanse sa se schimbe si nu faceti nimic va urez somn usor in continuare!

macar stiti ca ati facut ceva semnand!



_________________
Love, Peace and Drum Beats.
Offline Profile
PostPosted: Mon Jan 26, 2009 4:30 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1304Location: RomâniaJoined: Fri Jun 13, 2008 5:58 am
4ever2mind wrote:
a gasit cineva vreo copie a albumului? eu cred ca intr-o saptamana maxim o sa fie pe net.


o sa apara cat de curand. ma astept sa apara cu putin inainte de omen



_________________
Love, Peace and Drum Beats.
Offline Profile
PostPosted: Mon Jan 26, 2009 4:39 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1956Location: sitting on cloudsJoined: Sun Sep 03, 2006 6:37 am
a vazut careva video de la IMD sau Omen pe MTV Romania sau UTV, 1Music???



_________________
You can only live once, but if you do it right, once is enough
Offline Profile
PostPosted: Mon Jan 26, 2009 4:58 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 3303Location: DoglandJoined: Thu Jan 17, 2008 7:49 pm
nope.nimic
cat despre album am gasit un leak la warriors dance,nu stiu ce varia ta e dar a intrat pe fir websherrif si acum imi da eroare la download.cred ca era varianta buna a piesei.astept un email acum sa vad daca pot sa fac rost



_________________
http://www.theprodigy.ro/
Offline Profile
PostPosted: Tue Jan 27, 2009 2:49 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1956Location: sitting on cloudsJoined: Sun Sep 03, 2006 6:37 am
astazi mi s-a intamplat ceva destul de naspa :cry: . am primit confirmarea de primire a unui colet (era No Good 5 track din Australia) si cand am ajuns la posta sa-mi ridic plicul cucoana de la vama (ca nu este din UE) imi arata plicul rup si gol: "asa l-am primit si sa stiti ca este distanta mare din Australia si pana la Giulesti (este locul de primire al coletelor pe sectorul 6)". Nu am cuvinte. nici nu stiu ce sa scriu, decat !(&^)(*&^)&@^!(_#$)!(!)(&!#*&#(!*&#(*!&^#!(*&!(#_&_&#!^(&^!#(&*!#^(!#^(!^(!&*^#!(&^#!(&*#^(^& in mortii lor de la Posta Romana :x :x :x :x .

Imi este si sila sa mai comand ceva de afara. asa ceva nu cream ca este posibil in Romania 2009. Si pot sa pun pariu ca sunt "baietii colorati" care oricum o sa arunce cd-ul sau sa-l vanda in targ la Vitan, pentru ca este prea mult pentru ei.

Pentru viitor sa stiu, cei care au mai cumparat de afara cu ce firme de curierat ati mai lucrat?



_________________
You can only live once, but if you do it right, once is enough
Offline Profile
PostPosted: Tue Jan 27, 2009 8:00 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 3303Location: DoglandJoined: Thu Jan 17, 2008 7:49 pm
hmm najpa ptr tine.mie de obicei cand imi vin haine vin pe ups.n-am avut probleme cu ei.
ah si leaku la warriors dance era fals.tot varianta lui omar.bag pl



_________________
http://www.theprodigy.ro/
Offline Profile
PostPosted: Tue Jan 27, 2009 9:07 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1956Location: sitting on cloudsJoined: Sun Sep 03, 2006 6:37 am
*PinHead* wrote:
hmm najpa ptr tine.mie de obicei cand imi vin haine vin pe ups.n-am avut probleme cu ei.
ah si leaku la warriors dance era fals.tot varianta lui omar.bag pl


cat platesti pe transport?
sa zixem din UK sau US pana la noi.


Last edited by 4ever2mind on Tue Jan 27, 2009 9:27 pm, edited 1 time in total.


_________________
You can only live once, but if you do it right, once is enough
Offline Profile
PostPosted: Tue Jan 27, 2009 9:12 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 3303Location: DoglandJoined: Thu Jan 17, 2008 7:49 pm
maxim 20 de dolari daca vine din us.mi-a venit si mai putin.din europa n-am comandat nimic sa ma raportez la euro



_________________
http://www.theprodigy.ro/
Offline Profile
PostPosted: Sat Jan 31, 2009 9:37 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1956Location: sitting on cloudsJoined: Sun Sep 03, 2006 6:37 am
ce s-a intamplate cu prodigy[dot]ro??? :?

si ceva leak??? stie cineva??? :)



_________________
You can only live once, but if you do it right, once is enough
Offline Profile
PostPosted: Sat Jan 31, 2009 10:57 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 3303Location: DoglandJoined: Thu Jan 17, 2008 7:49 pm
nope.astemtam vesti de la prodigy.ro.
da numai fi nerabdator.nu mai e mult si o sa il avem.oricum multa UE ptr toti teaserii de pe site,o gramade de topicuri sa se dea mari ca au auzit piesele.

hey dar o fi pe bune chestia cu prodigy la b'estfest?ma gandeam chiar de curand ca s-ar putea sa vina la ei,dar ma ingrijoreaza in acelasi timp fiindca anul trecut sunetul a fost de cacao la festival.am stat la apollo 440 si la cypress hill si se auzea ca naiba.sper sa nu se repete si anu asta.pana cum doar the killer sunt confirmati.
ar fi bine macar sa ii aduca organizatorii la arenele romane.locatie perfecta ptr ei.insa oriunde e bine cat timp ii vedem.

e al 3 lea edit la post care il fac
http://www.mtv.ro/emisiuni/dance-floor-chart.
mijto duia,mi se pare super najpa si dezagreabila,dar macar a stiut ce e cu omen fara sa ii zic eu ca e de la prodigy.sper sa apara si rezultatele



_________________
http://www.theprodigy.ro/
Offline Profile
PostPosted: Mon Feb 02, 2009 6:02 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1304Location: RomâniaJoined: Fri Jun 13, 2008 5:58 am
*PinHead* wrote:
nope.astemtam vesti de la prodigy.ro.
da numai fi nerabdator.nu mai e mult si o sa il avem.oricum multa UE ptr toti teaserii de pe site,o gramade de topicuri sa se dea mari ca au auzit piesele.

hey dar o fi pe bune chestia cu prodigy la b'estfest?ma gandeam chiar de curand ca s-ar putea sa vina la ei,dar ma ingrijoreaza in acelasi timp fiindca anul trecut sunetul a fost de cacao la festival.am stat la apollo 440 si la cypress hill si se auzea ca naiba.sper sa nu se repete si anu asta.pana cum doar the killer sunt confirmati.
ar fi bine macar sa ii aduca organizatorii la arenele romane.locatie perfecta ptr ei.insa oriunde e bine cat timp ii vedem.

e al 3 lea edit la post care il fac
http://www.mtv.ro/emisiuni/dance-floor-chart.
mijto duia,mi se pare super najpa si dezagreabila,dar macar a stiut ce e cu omen fara sa ii zic eu ca e de la prodigy.sper sa apara si rezultatele


buna treaba cu mtv

the killers suckssss



_________________
Love, Peace and Drum Beats.
Offline Profile
PostPosted: Fri Feb 06, 2009 9:13 pm
GeneralGeneralPosts: 1024Location: Brasov , RomâniaJoined: Thu Mar 01, 2007 12:06 pm
in atatea topicuri m-am pierdut , am decis sa postez aici
deci am dat de album , e CRIMINAL , prea tare
is curios ce or sa zica muistii astia care se plangeau de cum o sa sune. ei "ete" ca suna prea tare ca sa il mai asculte acuma
prodigy rulllzzz


Offline Profile ICQ
PostPosted: Fri Feb 06, 2009 11:05 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 3303Location: DoglandJoined: Thu Jan 17, 2008 7:49 pm
:lol: inca mai downloadez.fuck upc si latimea lor de banda



_________________
http://www.theprodigy.ro/
Offline Profile
PostPosted: Fri Feb 06, 2009 11:31 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 1304Location: RomâniaJoined: Fri Jun 13, 2008 5:58 am
*PinHead* wrote:
:lol: inca mai downloadez.fuck upc si latimea lor de banda


:lol: poate ma intreci! :lol: :lol:



_________________
Love, Peace and Drum Beats.
Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC
Page 4 of 19
280 posts
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 19  Next
Users browsing this forum: No registered users and 4 guests
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum