Author Message

<  INTERNATIONAL  ~  Hrvati/ce

PostPosted: Wed Mar 30, 2011 8:36 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
pacijent od buraza si je u sobi i luster pofarbal s mravom , bolesno

Image



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Sat Apr 02, 2011 8:52 am
User avatarColonelColonelPosts: 852Joined: Mon Oct 08, 2007 10:25 am
hahaa, vaga :lol:


Offline Profile
PostPosted: Thu Nov 24, 2011 9:54 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
pepersi u zagrebuuuuu pepersi u zagrebuuuuu pepersi u zagrebuuuuu pepersi u zagrebuuuuu pepersi u zagrebuuuuu pepersi u zagrebuuuuu

jebote kasne nekih dvajs godina sam da pozive do ljeta. a i treba buxat pare nece bit karta manje od 100 ojra (ameri)


Offline Profile
PostPosted: Tue Nov 27, 2012 7:40 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
jel ide ko na rajet cetrnajstog u tvornicu?


Offline Profile
PostPosted: Thu Jun 12, 2014 6:11 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am


_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Thu Jun 12, 2014 10:10 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
jebiga poklonio im je penal i nama ponistio gol. :slap:
jedino me veseli kaj ovi nece bit svjetski prvaci. prva imalo jaca momcad tipa italija, njemacke, nizozemska i polomice im zube



_________________
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:
Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 2:17 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm
Pozdrav, braćo prodidžijevska. Kako ide?

Znam da dijelimo teška vremena u iščekivanju albuma, da svi nosimo džombametre u džepovima i čekamo taj leak da više procuri :-D

A daj mi recite pretpostavljam da ste bili 2005. u Domu sportova na prvom gigu pa me zanima jel ima itko od vas neki zapis, sliku, video, bilo kaj.

Ja jedino imam lijepa sjećanja na energiju i urnebes koji se tamo proizvodio..i nigdje nemrem nać više klipova jedino onaj jedan na youtubetu na kojem još piše 'part 1'. A di su ostali partovi?

Ak neko ima pliz nek se javi jel to je zlata vrijedno

Pozz


Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 2:34 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
evo u jednom rar fileu slike kaj imam i video od smbu

Code:
https://jumbo.iskon.hr/dl/60239cd4-33f2-4804-ac50-b377a12e3c8c


ja sanjam malo malo neke singlove kak držim u ruci , kak sam ih sreo pa pričamo o albumu , ma svašta nešto , bolestan sam više od iščekivanja , al ajd , sad je fakat blizu i brijem da će bit puno bolji od pterhodna dva albuma

naravno ako neki leak iskrsne sjetit ću se ekipe ;-)

pozz,
g



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 4:38 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
inace dom sportova i nije bio bas nes. bolje je bilo na jarunu, zao mi je sto nisam u sibenik otisao. a s jaruna imas ovo sto je gava snimao, tako je i 'cin' zaradio. on ima pola koncerta, ima tu giga-dvije materijala



_________________
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:
Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 8:40 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
kkikx74 wrote:
inace dom sportova i nije bio bas nes. bolje je bilo na jarunu, zao mi je sto nisam u sibenik otisao. a s jaruna imas ovo sto je gava snimao, tako je i 'cin' zaradio. on ima pola koncerta, ima tu giga-dvije materijala


ne bi se složio s tobom , u Domu sportova je bilo jebeno , ok možda i zato kaj mi je bio prvi gig , baš sam se tu pošteno izdivljao :-)

ne kužim na koga misliš da ima pola koncerta i na koji misliš?

pozz,
g



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 8:53 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm
Hvala, gava.

Ti fakat uvijek imaš ono što je potrebno jednom domesticus vulgaris prodigy fanu.

Sada kak traje ta agonija čekanja, prisjećam se tog giga 2005. Bio sam naprijed dosta blizu stagea ali više ulijevo, pa kad je Maxim sišao u jednom trenutku dole do ograde protresao sam mu rame, sjećam se ko da je jučer bilo.

Jedino zbog čeg su tada ispali šupci je kaj su se pobrali odjednom ko govna ali mi je gig zato bio nenadjebiv. Bil sam modar, mokar, ne znam jesam li se igdje tak izdivljal ko tad.

A kaj se tiče leaka, isto stoji i s moje strane..mada mislim da bumo svi znali kad bude vrijeme :wink:


Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 8:55 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm
Gle mene, ulijevo..da ulijevo ak gledaš sa stagea, odnosno udesno ak gledaš prema stageu. ne znam kaj pričam


Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 8:56 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm
kkikx74 wrote:
inace dom sportova i nije bio bas nes. bolje je bilo na jarunu, zao mi je sto nisam u sibenik otisao. a s jaruna imas ovo sto je gava snimao, tako je i 'cin' zaradio. on ima pola koncerta, ima tu giga-dvije materijala


ovisi na kojem si mjestu bio :lol:


Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 9:26 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 2415Joined: Sun Sep 03, 2006 9:33 pm
:slayer:


Last edited by Guest01 on Sat Jun 06, 2020 7:24 pm, edited 1 time in total.


_________________
Molotov Cocktail - We Set The Goddamn Place On Fire.... This Is It!
Offline Profile
PostPosted: Sat Mar 14, 2015 10:02 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
ja sam bio u ljubljani jos dok je fotl bio aktualan. jebote tad je setlist bio prejeben. a i bila su sva cetvorica i to u najboljoj 'formi'. dom sportova mi nije bas bio, ne znam, nije mi toliko ostao u sjecanju. pamtim da mi je back 2 school jebeno zvucao uzivo i jos par stvari. na jarunu mi je bilo predobro pogotovo jer sam odrastao na jarunu doslovno su mi u kvart dosli.

pa gava je snimao nesto na jarunu, kruzilo je to ovdje po forumu. to su bile u to vrijeme najbolje live snimke od novih stvari s imd-a tipa warrior's dance, unstoppable, beat 55 ... mislim da su neke i prvi put svirali bas u zagrebu. zato gava ima u opisu vip-member, jedino on

edit: evo bas gledam maknuli su mu to :rofl: mislim da je pisalo 'special vip member'



_________________
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:
Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC
Page 16 of 17
243 posts
Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Next
Users browsing this forum: No registered users and 4 guests
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum
cron