Author Message

<  INTERNATIONAL  ~  Hrvati/ce

PostPosted: Tue Nov 25, 2008 3:31 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
malo nas je ,malo nas je pičkice , pa nek i mi imamo svoj topik za prekenjavanje na hrvatskom :lol: , dakle članovi su: kkikx74 , mirko_fodor , prodigy222fan , s1ljo , N3ptune , curke Succub i O.o , ak sam nekog izostavio jeb'ga , sutra je jebanje majkkkeeeeee



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 8:52 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
zaboravih djerfi -a , pa di si ti čovječe :lol:



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 8:53 am
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
kemura is zaboravio.
ne znam bas... nismo bas redoviti...
e a ti si stari partijaner kolko sam skuzio?

PS - ona treba iz latvije juce, puko sam od smijeha, ono za pare i to, htio sam napisat ima kurvi nema para al ajd necu da mi neko sere


Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 9:20 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
kkikx74 wrote:
kemura is zaboravio.
ne znam bas... nismo bas redoviti...
e a ti si stari partijaner kolko sam skuzio?

PS - ona treba iz latvije juce, puko sam od smijeha, ono za pare i to, htio sam napisat ima kurvi nema para al ajd necu da mi neko sere


točno frende , stari partijaner iako nisam baš u punom smislu te riječi , bilo je droge i takvih sranja , nisam baš hodao na partije , više sam bio kvartovski klošar , ono ekipa, alkohol, droga :lol: , ta vremena su prošla nažalost , sad sam obiteljski čovjek , sin ima 8g , ja sam 3 banke napunio prije mjesec dana i tak , brijem bezveze :lol: , e fakat pozdrav Damiru aka Kemuri , a ona mala je brijačica za sebe , drugi put bubni neki foru ,boli te k :wink:



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 9:38 am
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
ovo kaj si napisao je skoro isto ko i ja, skoro 3 banke, cura i ja cekamo bebu. prije sam svasta radio (ou jea) sad poso, zena, i to... cekam taj jebeni album vec sto godina pa sam uskocio ovdje, vidim brijaci isto ko i ja, isti problemi s cekanjem albuma. i tak... 8-)


Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 9:49 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
čestitke na bebi unaprijed :cheers: , danas sam tolko nabrijan na sve ovo da ti ne mogu opisat , jebeni sam ovisnik o Prodigy-u još od dana kad sam prvi put vidio njihove prve spotove kao EITP, OOS i ostali , bilo je to 95 ,frend mi je posudio vhs s njihovim spotovima i to je bilo dovoljno da se zakačim :lol: , do tog trenutka nisam znao koju muziku volim , njihov zvuk me diže ,ritam , hrpu jebenih i čudnih zvukova u nekoliko minuta neke stvari , samo car Liam , upravo slušam Climbatize , koja jebenica za kuliranje , pričaj mi svoja iskustva , kak ti je bilo na Jarunu i tak to



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 9:58 am
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
hvala za cestitke :-D na ljeto stize bebac

meni su bili jebeni od OOS, onda cijeli MFTJG i taman kad mi vise nisu bili zanimljivi izbace frajerstartera i to je bilo to. bio sam u tivoliju 97e 8-) jako se kurcim s tim. niko blizu mene ne smije izgovorit prodigy jer podivljam :-D zadnjih par godina mucim ljude s wake the fuck up. ja nekako nisam euforican onak skulirat cu se do 3 mjeseca a onda jao susjedi. na jarunu prejebeno jer sam s jaruna i to sam dozivio bas onako emocionalno. najjaci koncert na kojem sam bio, bio sam jos i u domu sportova, tam mi nije bas bilo, mozda zbog te dvorane


Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 10:17 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
ja sam se u Domu sportova totalno razvalio , a najbolja fora je što sam se pozdravio s Liamom , lik je izvirio iz onog hodnika ispod tribina , naslonio se na štenge i gledao je ona dva dj-a koji su bili za zagrijavanje , ja ga skužim i ostanem :shock: , taman kad se odlučio vratit natrag eve mene budale i protegnem ruku i kažem "Liam give me 5" , nisam znao šta točno da mu kažem , e da i uspio sam ga slikat s mobom , jebena situacija frende :lol: , kak je bilo u tivoli-u , daj neku sliku pokaži ak imaš!!!



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 10:26 am
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
nitko se ne druzi s nama... :(

ah tivoli, bio sam klinjo od 15 godina, to mi bio valjda prvi koncert uopce. koncert prejeben, bile su sve najace stvari koje su imali tad + live gabba koju sam do tad cuo 2-3 puta. firestarter, voodoo people, poison, their law mi otad dobro zvuce samo ako mi krv ide iz usiju, zvuce mi jadno kad je tiho :-D

znaci dobio si fajvaru od liama... ti znas da ce tvoja ruka sad zavrsit u tegli kod mene doma :-D najkool likovi ikad. imali smo srece da su dvaput dosli tu u dosta kratko vrijeme


Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 8:28 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
NOVA STVAR JE POTPUNO JEBANJE SVIH MAJKI , JAAAAAAAAAAOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Thu Nov 27, 2008 10:27 am
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm
ajde da vas i ja pozdravim na domaćem, bagro kvartofska :lol:
ovo prepucavanje je postalo fakat gadno,ulazi se u srž problema,ono beat,sampleovi,filozofija.. al zato vas je lijepo ovak čut/vidjet. ajde,bokšić!


Offline Profile
PostPosted: Thu Nov 27, 2008 10:50 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
mirko_fodor wrote:
ajde da vas i ja pozdravim na domaćem, bagro kvartofska :lol:
ovo prepucavanje je postalo fakat gadno,ulazi se u srž problema,ono beat,sampleovi,filozofija.. al zato vas je lijepo ovak čut/vidjet. ajde,bokšić!

jebote konačno fodore da i ti pustiš glas hehe , meni je ovdje jebena fora kaj mogu srat kolko hoću i to na hrvatskom :lol: , što se tiče nove stvari meni je jebenica nove vrste , znam da ne zvuči kao bombe iz prošlosti ali to i jest poanta , Liam je car bio i bit će , da ga jebeš , brijem da će album razorit naše sjebane mozgove do zadnjeg neurona :wink:



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Thu Nov 27, 2008 11:57 am
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
svaki novi album od prodza mi je u pocetku bio sranje. svaki. al kasnije sam u stanju pustit cijeli album na repeat ono danima...
tak ce mi bit i ovaj. stvar mi nije nes, bolje su mi stvari koje su na jarunu bile. al za dva mjeseca cu klat ljude ak kazu nes protiv ove stvari jebiga :-D



_________________
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:
Offline Profile
PostPosted: Fri Nov 28, 2008 6:43 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm
ma fakat se nadam da će album trgat jer su mi WD i WOF ionak već prejebene,a ziher su kao studio verzije još bolje i masteriranije. ovo će bit gadno čekanje da izađe album,al kad izađe odma odo u cd shop jer su mi bend za koji vrijedi dat para kolko god treba.a do tad čujemo se na ovom mamojebačkom internacionalnom forumu :))


Offline Profile
PostPosted: Fri Nov 28, 2008 6:57 pm
User avatarColonelColonelPosts: 852Joined: Mon Oct 08, 2007 10:25 am
Op, diste.

Sad kad sam vidil da bu stavili 4 pjesme na bonus cd, nisam baš bil zadovoljan, koji smisao onda tog cda??

Vidit cemo cd,ja jebem mater liamu kae mescaline stavil na single.


Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC
Page 1 of 17
243 posts
Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Next
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum
cron