Author Message

<  INTERNATIONAL  ~  Hrvati/ce

PostPosted: Sat Mar 14, 2015 10:12 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
na Jarunu sam snimal cijeli koncert osim firetartera , a vidiš da nisam vip više nego samo mod :-)

ugl , Dom sportova će mi uvijek ostat u sijećanju i po tome što sam imao sreću vidjet Liama kako škica warm up DJ-e kaj su bili prije njih , uzeo sam ono njesra od moba kaj sam tada imal i slikal sam ga , a kad se vraćao natrag u garderobu onda sam kroz onu ogradu pružio ruku i on prema meni i tu smo se rukovali , a kralj je još prije toga pozirao nekom liku pored mene da ga ovaj uslika

nadam se da će nam svratit još koji put pa da se onda nađemo ko ljudi , popijemo koju i skačemo jedan po drugome ko manijaci looool

pozz,
g



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Fri Apr 15, 2016 7:38 am
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm

Offline Profile
PostPosted: Thu Jun 30, 2016 9:51 am
GruntGruntPosts: 1Joined: Thu Jun 30, 2016 9:45 am
Jedva čekam sutra u Zadar :D još smo našli noćenje u hostelu za prohvatljivu cijenu pa lijepo vikend provesti tamo, bilo bi šteta ne pošto je petak...od ponedjeljka opet radno ispod klime pa nek se narod veseli hihihi



_________________
tisak na majice
Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC
Page 17 of 17
243 posts
Go to page Previous  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Users browsing this forum: No registered users and 2 guests
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum