Author Message

<  INTERNATIONAL  ~  Eesti osakond

PostPosted: Mon Oct 27, 2008 3:58 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm
Tere tulemast!

Eesti poisid koondugem siia, et kõnelda mis iganes Prodigyt puudutaval oma Emakeeles!

Andkem minna!



_________________
we are the bricks
Offline Profile
PostPosted: Mon Oct 27, 2008 4:09 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 235Location: EstoniaJoined: Mon Apr 09, 2007 7:45 pm
tervist :-D palju siin üldse eestlasi on ? ma tean vähemalt 3-e(koos minuga) :-D



_________________
We are the ruffest music video - https://youtu.be/liOGHfvMpIw
Offline Profile
PostPosted: Mon Oct 27, 2008 6:53 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 681Location: EstoniaJoined: Thu Oct 05, 2006 7:20 pm
Nüüd tean mina ka kolme :wink: ELLO!


Offline Profile
PostPosted: Wed Oct 29, 2008 7:30 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm
Nagu vist kord mainitud, peaks mõtteid koguma Eesti ametliku fänniklubi moodustamiseks :twisted:

On hea tunne, et ei ole ainuke oma rahvusest, kes selles suurepärases koosluses eksisteerib. :cheers:



_________________
we are the bricks
Offline Profile
PostPosted: Tue Nov 04, 2008 8:05 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 235Location: EstoniaJoined: Mon Apr 09, 2007 7:45 pm
jess album 2. märts, loodame et ikka jõuavad tuuri raames eestisse ka järgmine aasta 8-) kui ei jõua siis kindlalt kuhugi soome või lätti kuulama/vaatama. 2009 tuleb parim aasta ! :)



_________________
We are the ruffest music video - https://youtu.be/liOGHfvMpIw
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 05, 2008 10:29 am
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm
Palju õnne ! :lol:

Viimastel päevadel on tõesti ükssuperuudiste torm olnud :)

This is it!

Kuna mul endal on 29. juuni sõjaväkke minek :? siis võimaluse korral plaanin mõnda Aprillikuu kontserti, arvatavasti Wembley 8-)
On äki kaasamõtlejaid? :lol:

Avades www.epl.ee vaatas mulle vastu selline artikkel :

http://www.melu.ee/index.php?id=5224 :wink:



_________________
we are the bricks
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 05, 2008 10:53 am
User avatarPrivatePrivatePosts: 235Location: EstoniaJoined: Mon Apr 09, 2007 7:45 pm
ei tea Wembley suht kaugel ja kalliks läheb ka, loodan siiski vaikselt Eesti peale :)
Quote:
album kombineerib vanakooli reivi müra tänapäeva tehnoloogia võimalustega
fuck yess, kõlab hästi :twisted:
millegi pärast ei avane wof video mul



_________________
We are the ruffest music video - https://youtu.be/liOGHfvMpIw
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 05, 2008 11:04 am
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm
Mul ka mitte, neil on seal ennegi selliseid jamasi olnud :?



_________________
we are the bricks
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 05, 2008 2:25 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 235Location: EstoniaJoined: Mon Apr 09, 2007 7:45 pm
on kellegil uus album plaanis ette ka tellida ? endal selline mõte peas liigub :lol: arvutasin et cd/dvd variant peaks kuskil 400 eeku kokku tegema :) veits palju on aga asi on seda väärt :) 8-)



_________________
We are the ruffest music video - https://youtu.be/liOGHfvMpIw
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 05, 2008 3:11 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm
Jaanuari alguses mõtleb täpsemalt, kui jõulud ja uusaasta üleelatud..
Kuid peas mõlgub Luxury 7-inch 8-)

Muide : http://www.rada7.ee/?s=f&k=2&id=30239 seal ka praegu asetleidva kohta väike arutelu.



_________________
we are the bricks
Offline Profile
PostPosted: Fri Nov 07, 2008 5:47 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm


_________________
we are the bricks
Offline Profile
PostPosted: Wed Nov 26, 2008 10:42 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 235Location: EstoniaJoined: Mon Apr 09, 2007 7:45 pm
nii arvamused uuest loost :) ei tea aga pole siiski see mida ootasin muidugi ei ole see üldse halb lugu aga meenutab pendulumi ja kõlab kuidagi liiga mainstreamilt teised uued lood mis siiamaani kuulnud olen, on igatahes kõik paremad imo :o
artur jään sinu arvamust ootama :)



_________________
We are the ruffest music video - https://youtu.be/liOGHfvMpIw
Offline Profile
PostPosted: Thu Nov 27, 2008 1:19 am
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm
:) nii

See on lugu, mis pani pead murdma. Olin algusest peale foorumis, lugesin teiste arvamusi, saades samal ajal loost esmamuljeid. Ei suutnud piisavalt loole endale keskenduda. Jäi kuidagi pinnapealne mulje, mis ei olnud halb, kuid samas ka mitte joovastav.
Vahuveini pudelist lonksates ning järjestjärjest lugu uuesti kuulates hakkasid emotsioonid kasvama!
Sain aru, et see ei ole mingil juhul Pendulumi ripoff ega midagi muud samalaadset. Selles on jätkuvalt Prodigy isikupära, energiat, jõudu ning hullust. Ning kui sa keskendud ainult loole, keerad volume põhja, tunnetad seda mänglevat meloodiat, mis on samas segatud karmimate beatide ning riffidega, siis on seal kõik olemas! :twisted:
Paljud teevad ühe loo põhjal liigseid järeldusi, see on kõigest väike terake sellest, mis meid alles ees ootab! :wink:



_________________
we are the bricks
Offline Profile
PostPosted: Sat Nov 29, 2008 7:55 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 681Location: EstoniaJoined: Thu Oct 05, 2006 7:20 pm
aaalright.... nagu tavaliselt olin uut lugu esimest korda kuulates tublisti üllatunud. väga julge samm bändi poolt, midagi täiesti uut ja teistsugust. olen praeguseks lugu lugematu arv kordi kuulanud, kuid arvamus pole muutunud - väga raju, hoopis uuel tasandil. tunda on DIOYY mõju, millest võib järeldada, et teised lood albumil on puhas "Inyourface" prodigy materjal. IMD vokaalsample sobib loosse nagu rusikas silmaauku. mina olen rahul... Whiners Must Die!

nii, video kohta thumbs up! kindlasti ootasid paljud eriti värvilist tulnukatega lsd-teemalist videot sellisele loole. bonfire leegitseva sipelgaga mustvalgel taustal on lihtsalt geniaalne.

albumi tahaks tellida selle übersupermega limited editioni. hind on hea, kuid arvestades kogu selle krempli kaalu võib toomine sellest veel pool maksta. need oleksid ka mu esimesed vinüülid... rrrrrrrrrr :lol:


Offline Profile
PostPosted: Sat Nov 29, 2008 9:09 pm
User avatarGeneralGeneralPosts: 2881Location: ESTJoined: Tue Jan 22, 2008 3:30 pm
memphis wrote:
video kohta thumbs up! kindlasti ootasid paljud eriti värvilist tulnukatega lsd-teemalist videot sellisele loole. bonfire leegitseva sipelgaga mustvalgel taustal on lihtsalt geniaalne.


Ootasin ise ka parajat sci-fi teemat, kuid tundub, et idee on midagi muud - maisem

Sipelgas on tagasi! pendulum võta oma kodinad ja tõmba uttu, Prodigy võtab üle!
8-)
Loos endas on parajalt kicki ning videos tõlgendub see päris hästi ka visuaalselt. Intro on antud, väike maitse albumist on olemas, kuid arvestades esimest ametlikku reviewd siis see on vist väga, väga suure jäämäe tipp. arvan, et me kõik veel üllatume päris kenasti.



_________________
we are the bricks
Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC
Page 1 of 7
98 posts
Go to page 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Next
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum