Author Message

<  INTERNATIONAL  ~  Hrvati/ce

PostPosted: Fri Nov 28, 2008 7:20 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
al frende to je ukupno 15 novih stvari + mescaline dobiješ na singlici s tko zna čim još :shock: , da ga jebeš bolje ne može , kad smo zadnji put tolko toga dobili od careva ?, nikad , ja sam happy , ipak je to Prodigy , s njima nikad ne znaš kada i šta očekivat , zato ih volim , e da s1lj0 kaj si ti naručio neku obleku?? , ja se nekak bojim da ću to popušit ak naručim :?



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Fri Nov 28, 2008 8:26 pm
User avatarColonelColonelPosts: 852Joined: Mon Oct 08, 2007 10:25 am
Majicu, 2 cda i onaj metalni bedž...e,sad vidim nekima dolazi nekima ne...

Nakon 3 dana došo račun iz banke, tu su očito brzi.

Ne znam vidit ćemo kaj će bit, al ak ne dođe za 14 dana,čekam onaj rok za za žalbe od 28 il kolko dana,a onda ce najebat


Offline Profile
PostPosted: Fri Nov 28, 2008 11:55 pm
GruntGruntPosts: 13Location: Croatia, ZgbJoined: Thu Mar 08, 2007 12:41 pm
kkikx74 wrote:
nitko se ne druzi s nama... :(


aj aj evo bum se i ja druzila malo s vama :lol:

skinuh si pjesmicu i spotek-spot zakon a pjesma tak-tak nekak mi ne sjeda bas najbolje, al nije mi losa 8-) jao, jedva cekam album da izade, zivo me zanima kakav ce bit 8-)

bah, vi ste bili ono prije par godina na koncertu u domu sportova? ja sam tak htjela ic, i onda starci u zadnji cas, bas kad je trebalo kupit karte, nedaju, koje pizde :cry: jedino kaj sam od koncerta cula je bio dio voodoo people-a na koje me je frendica bila nazvala pa sam prek moba slusala :lol:
al kvrapcu, na vipIN me nisu vise mogli zadrzat ipak sam sad punoljetna-velka cura :lol: jebenooo, drugi red, non stop skakala na grbacu nekim mutavim curama kaj su tam dosle(brijem da su tam bile skroz od pocetka i da se nisu micale :lol: )nalaktile se na onu jebenu ogradu i stajale ko mrtve :evil: nekuzim takve ljude-dodes na koncert stanes u prvi red i onda krepavas :/ ali dobro... <.<

sto mislite, kakve su sanse da opet dodu? :/


Offline Profile
PostPosted: Sat Nov 29, 2008 9:54 am
User avatarColonelColonelPosts: 852Joined: Mon Oct 08, 2007 10:25 am
Ne sam da se nalakte neg šibaju nogama ekipu iza,ja sam 2 put dobio,jednom u koljeno, a jednom skoro osto bez genitalija.

Sreća njihova da nisam pijan bio jer bio povuko iz u pit...

Ovak sam zgledal posle koncerta...
Image

edit,forum očito ima problema sa imagešekom....

ili ja fejlam...


Last edited by s1lj0 on Sun Nov 30, 2008 8:02 pm, edited 1 time in total.

Offline Profile
PostPosted: Sat Nov 29, 2008 5:22 pm
User avatarPrivatePrivatePosts: 149Location: ZabregJoined: Mon Nov 24, 2008 12:12 pm
uu,da! kad se sjetim vipIN-a,pa bio sam zmazan ko svinja..jos obuko sve šuškavo na sebe zbog kiše..a kak smo svi divljali i skakali blato mi je frcalo po cijelim nogama pa i iznad jajca :)
ma bilo je fakat divlje,nadam se da nebumo dugo čekali da se to opet ponovi..
ionak imaju iduće godine taj IMD tour pa bi bilo fer da dolepršaju i do nas!
aj nemojte previše cugat večeras! Bokšić!


Offline Profile
PostPosted: Sat Nov 29, 2008 5:55 pm
GruntGruntPosts: 13Location: Croatia, ZgbJoined: Thu Mar 08, 2007 12:41 pm
ajme daaaa, kad se sjetim kak sam bila blatna :lol: cak sam i u kosi imala blata XD ai rulja nije bila nora-u jednom trenu sam sam osjetila kak mi netko povlaci nausnicu prema dolje :/ malo jace da je cupnul kreten i iscupo bi ju :shock:

ima da dodu opet! 8-)


Offline Profile
PostPosted: Sat Nov 29, 2008 7:27 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
prvo pozdrav tebi O.o , nismo komunicirali od VIP-a :cry: , mogli bi navratiti na VIP kao i ove godine , zašto ne , da im bar to postane stalna stanica kao neki gigovi oko nas , mali jesmo al smo glasni hehe , ja nisam bio tolko blatan jer sam naravno snimao kamerom što ste svi nadam se vidjeli :lol: , e ne znam kak ću izdurat do 3mj , nadam se da će srećkovići koji idu na invaders academy tour nešto i posnimiti za nas jadnike , to će nas držat do albuma ,šteta što Liam ne spominje Beat55 , to mi je onak prejebena stvar iako zvuči samo kao fill!!! E baš sam happy kaj ste se odazvali na ovaj topik :wink:



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Sun Nov 30, 2008 12:21 pm
User avatarColonelColonelPosts: 852Joined: Mon Oct 08, 2007 10:25 am
Ma ja si mislim otić negdje van na koncert, jer nisam ziher da bu baš 2 god zaredom kod nas dolazili.

Jedini bed su karte i put,treba to organizirat....


Offline Profile
PostPosted: Mon Dec 01, 2008 11:51 am
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
taj lik ima velikih problema s odabirom vlastite zike. jebene stvari baca u kos, sranja pusta cak kao singlove. meni je sranje kaj su dead ken i heatwave nekako nestali...



_________________
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:
Offline Profile
PostPosted: Mon Dec 01, 2008 1:37 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
Dead ken će biti na bonus cd-u odnosno The Lost Beats EP , i meni je žao za Heatwave , nadam se da će negdje strpat beat55 jer mi je ta stvar prejebena , ta melodijica i lagani napad ritma me ubijaju , e da a možda čujemo i Stab na devedeju , nije mi loša ona arapska melodija , Liam ima neke svoje razloge i mi tu ništa ne možemo , sjest i plakat :cry:



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Mon Dec 01, 2008 1:43 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
jebeno za dead ken! isto ko i aono, lik je imo jebenih stvari ili boljih verzija stvari (back 2 school, razor, more girls) ali cudan izbor za album. ma ja mislim da ce album bit prejeben, ove stvari kaj su svirali okolo zadnjih mjeseci su prejebene. dobro je da izlazi i taj bonus cd, propalo bi jednako jebenih stvari. za heatwave mi je posebno bed jer zapravo nema skoro nikakvih snimki



_________________
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:
Offline Profile
PostPosted: Mon Dec 01, 2008 1:49 pm
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
al možda čujemo neke djelove heatwave na novom albumu u nekoj stvari , znam da to zvuči malo blesavo jer smo čuli svega 1min ,al i to malo je brijem dovoljno da se skuži kao recimo sample ili sl. :roll:



_________________
turn the flame higher
Offline Profile
PostPosted: Mon Dec 01, 2008 2:19 pm
User avatarCaptainCaptainPosts: 664Location: CroatiaJoined: Mon May 19, 2008 7:18 am
ma ne bediram se previse. meni je svaki, al svaki njihov album isprva bio razocaranje. aono sam htio bacit, al sad mi je nekak ono, stepenica u razvoju benda. a ima i prejebenih stvari. tak ce mi i ovaj, kad ga cujem bice kaesadovo a za mjesec dva... :twisted:

iskreno ocekivo sam da ce album bit malo vise na first warning, to mi je najebenija stvar nakon aono. mislim da ce barem ova 'wolves' bit na tu foru



_________________
:bomb: :bomb: :bomb: :bomb: :bomb:
Offline Profile
PostPosted: Mon Dec 01, 2008 3:33 pm
User avatarColonelColonelPosts: 852Joined: Mon Oct 08, 2007 10:25 am
Yep,meni je Warning prejebena stvar, šteta kaj je nisu na Jarunu pustili jer bi nastao kaos definitivno.

Stab mi se isto čini kao odlična stvar, nadam se da bu na albumu al pod drugim imenom.

Sve nove stvari su odlične i zato mi nije jasno koji k je IMD.

Jer sad kad neko vidi spot i pjesmu mislit će si, gle ove dedeke nekaj pokušavaju skinut pendulum i justice...

Zato im je bolje da drugi singl bude nekaj od novih/boljih stvari.


Offline Profile
PostPosted: Wed Dec 03, 2008 10:56 am
User avatarModeratorModeratorPosts: 2660Location: Zagreb, CroatiaJoined: Mon Sep 04, 2006 7:15 am
Šiljo daj baci neku fotku od ovih stvari kaj si naručio , majicu i ostale pizdarije :lol: , kolko te to sve koštalo u kunama??



_________________
turn the flame higher
Offline Profile

Display posts from previous:  Sort by:

All times are UTC
Page 2 of 17
243 posts
Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Next
Users browsing this forum: No registered users and 4 guests
Search for:
Post new topic  Reply to topic
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum
cron